Skip to Content

urząd

To, o jakich rzeczach zawsze trzeba pamiętać, co jest nieodzowne. Istnieją tego typu sprawy, o jakich łatwo można zapomnieć, chociaż raczej nie powinniśmy

pit
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieją takie czynności, które robić musimy w każdym roku lub nawet co miesiąc. Są niezbędne, jeśli chcemy na przykład posiadać dostęp do sieci, chcielibyśmy mieć prąd lub wodę. Musimy na czas płacić rachunki, a jak posiadamy swoją firmę, to co miesiąc musimy płacić wynagrodzenie swoim pracownikom. Te rzadsze obowiązki trochę mniej zostają nam w głowie, gdyż zajęci przez codzienność myślimy o innych, bliższych obowiązkach. Tymczasem są zobowiązania, o których trzeba koniecznie pamiętać.

Skład opału – jak można go założyć?

skład opału
Autor: HM Revenue & Customs
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdy człowiek stworzony jest do pracy w firmie, pod okiem przełożonego. Wielu ceni sobie swobodę i chce założyć swój biznes. Doskonałym pomysłem jest prowadzenie składu opału. W jaki sposób się do tego zabrać?

Oferty pomocy z Urzędu Pracy w Wejherowie

Ocena pracownika
Autor: Victor1558
Źródło: http://www.flickr.com
Z każdym nowym rokiem przybywa osób niepracujących. Dla powiatu wejherowskiego, gdzie swą działalność prowadzi nieduża ilość firm, poziom bezrobocia może być niepokojący. Powiatowy Urząd Pracy wprowadza różnego rodzaju formy wsparcia dla osób, które są zarejestrowane jako niepracujące. Jedną z nich są np. szkolenia zawodowe. Z tej formy pomocy skorzystało ubiegłego roku blisko 800 chętnych. Ale to tylko jedna z ofert pomocy z Urzędu Pracy.
Syndicate content