Skip to Content

miasto

Jak odnaleźć dobrą knajpkę w stolicy województwa dolnośląskiego, do której z przyjemnością powrócimy po wielu latach?

restauracja
Autor: Kent Wang
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto miał niepodważalną przyjemność odwiedzić Wrocław z pewnością przyzna, że to miasto z duszą. Unikatowy charakter i specyficzna aura sprawia, iż co roku podróżuje tam naprawdę sporo osób, zaciekawionych rozmaitymi historiami krążącymi o Wrocławiu. Jednak zwiedzanie tego miejsca jest przyjemne w szczególności wtedy, kiedy do ciekawych zabytków i obiektów architektonicznych możemy również dodać pyszne potrawy.

Do czego da się wykorzystać fotografie z góry?

zdjęcie
Źródło: astrojawil.pl
Zdjęcia lotnicze to bardzo ogólne określenie. Prawdę mówiąc nie ma jednoznacznej definicji określającej tę kategorię fotografii. Technicznie sprawę charakteryzując są to zdjęcia z powietrza pozyskane przy pomocy nie tylko satelity albo aeroplanu, płatowca ale także każdego innego aparatu potrafiącego sfotografować powierzchnię ziemi z dużej odległości.

W jaki sposób realizuje się zdjęcia z z wysokości?

zdjęcia
Źródło: http://www.sxc.hu
Fotografie z powietrza wykonuje się nie tylko z pokładu aeroplanu bądź śmigłowca. Przedsiębiorstwa fotograficzne mają na to dużo innych metod. Często ekonomiczniejszych i sprawdzających się akuratniej w konkretnych momentach niż samolot czy śmigłowiec. Jako przykład mogę podać wszelkie przeróżne imprezy masowe gdzie kapitalnie sprawdza się balon helowy który bez żadnego problemu potrafi przez dłuższy czas unosić się w jednym i tym samym miejscu i wykonywać zdjęcia z góry przy pomocy zawieszonego pod nim aparatu cyfrowego.
Syndicate content